Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

Burgemeester bezoekt diamanten bruidspaar Kok-Kraakman

Jan Kok en Hille Kraakman. Op 12 maart waren zij 60 jaar getrouwd. Reden genoeg voor burgemeester Sievers om het diamanten bruidspaar te verblijden met een bezoekje op hun thuisadres. Onder het genot van een kopje koffie en een gebakje ging het drietal even terug in de tijd.

 

In de tijd dat Jan en Hille op jonge leeftijd het ouderlijk huis verlieten en op zichzelf gingen wonen. Jan komt uit een groot gezin van elf en Hille uit een gezin van negen. Nadat zijn ouders verhuisden, zijn Jan en Hille samen gaan wonen in de Asterstraat.

 

De liefde werd bezegeld met vier kinderen en uiteindelijk zeven kleinkinderen. Het geheim van dit gelukkige paar is geven, nemen en vergeven én nooit boos naar bed. Beide senioren zijn nog goed van gezondheid en hopen samen de 100 te mogen halen.

Fotogalerij

× Hoe kan ik je helpen?